Finanční a nefinanční analýza

ARFIN hodnocení rizik spojuje nefinanční a finanční analýzu podniku a je vyhotovené našimi analytiky, kteří jsou odborníky na konkrétní obory. Veškeré informace získané z veřejně dostupných i specifických zdrojů jsou analyticky zpracovány a výstupy kromě nezbytných detailů zahrnují i stanovisko k výpočtu ratingu, shrnutí hlavních skutečností a doporučení našeho specialisty pro vaše podnikání či obchodní rozhodnutí.

Oborová analýza

ARFIN oborová srovnávací analýza vám poskytne dokonalé srovnání vašeho podnikání s nejbližší konkurencí. Pečlivý výběr srovnávacích kritérií, znalosti našich analytiků vám pomohou odhalit skryté rezervy vašeho podnikání, případně ještě zvýšit váš náskok před konkurencí.
 
 

VÝHODY ARFIN ANALÝZY

  • Analýzy jsou zprácovány týmem našich zkušených analytiků. Objektivita, odborná kvalifikace a dlouholetá zkušenost jsou základní předpoklady pro kvalitní výstupy s přidanou hodnotou pro naše klienty.
  • Díky ARFIN analýzám získáte vyhodnocení a interpretaci informací z veřejných i unikátních zdrojů, znalosti specifik různých odvětví průmyslu, služeb i obchodu nám umožňují jednoznačnou a správnou interpretaci získaných informací.
  • Jen ARFIN analýzy zahrnují současně: strukturovaný výstup, upozornění na všechna významná rizika, rating včetně jeho otevřené kalkulace a jednoznačný závěr s ohledem na všechna specifika vašeho zadání včetně doporučeného kreditu, návrhu zajištění uvažované transakce, kalkulaci ocenění firmy apod.

Napište nám

Search